צוברים 5% לקנייה הבאה בנקודות לחברי מועדון נקודות = כסף

צוברים 5% לקנייה הבאה בנקודות לחברי מועדון נקודות = כסף

אתם אוהבים את הכלב שלכם ואנחנו בטוחים שחשוב לכם שיהיה שמח, יהנה מהחיים כמה שיותר ובטח ובטח שיהיה בריא.

בימינו, תזונה בריאה ונכונה נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו , אנו נותנים חשיבות רבה לכל מה שנכנס לנו לפה, וכך הדבר גם בבחירת אוכל איכותי לכלבים – חשוב לנו לא פחות להקפיד על תזונה בריאה ומאוזנת לכלב האהוב שלנו, הנה כל מה שחשוב לדעת על מזון כלבים איכותי.

אוכל איכותי לכלבים

מה נחשב מזון כלבים איכותי

תזונה טבעית לכלבים היא אורח חיים בריא אשר בעלי כלבים רבים מאמצים עבור הכלב שלהם בזכות תפריט אוכל טבעי לכלב מחומרים טבעיים בלבד. 

מזון טבעי לכלבים הוא מזון איכותי וכבר מזמן אינו טרנד חולף, מעבר לכך שהוא בריא יותר ללא חומרים משמרים, לא יעבור זמן רב לפני שתשימו לב בשינויים אצל הכלב האוהב שלכם כגון: שיפור מערכת העיכול, פרווה מבריקה יותר, הריח בפה, מצב הרוח העירני והחיוני ועוד הרבה שינויים לטובה. 

אם הגוף בריא הנפש בריאה – זה נכון לגבינו וגם לגבי חיות מחמד שלנו, אנו בתנו לחיות לאכול דוגלים בתזונה טבעית שתתאים לכלב שלכם, לרשותכם מגוון מוצרי מזון לכלבים להאכלה טבעית ומזון רך, טרי ומבושל בטמפרטורה נמוכה לשמירה על הערכים התזונתיים הטבעיים.

טיפוח לא פחות חשוב!

כמה זמן אנחנו מקדישים לטיפוח? כל אחד רוצה להיראות אסתטי, להריח טוב, להיות מתוקתק טיפוח משליך באופן ישיר על מצב הרוח והאנרגיה.

מלבד התזונה הטבעית לכלבים יש גם לדאוג ולא לשכוח לטיפוחו של הכלב.

מקלחת – בדרך כלל זה כמעט בלתי אפשרי לגרום לכלב שלכם להיכנס מרצונו למקלחת, אך ברגע שהוא כבר נכנס או לא רוצה לצאת! מוצרי היגיינה איכותיים חובה בכל בית.

צחצוח שיניים – אולי זה הדבר השנוא ביותר על הכלב שלכם אבל אסור לוותר כך גם גזיזת הציפורניים. זהו חלק בלתי נפרד מהטיפוח. 

לצפייה במגוון מוצרי טיפוח והיגיינה לכלבלב שלכם לחצו כאן 

אוכל איכותי לכלבים –  מאמצים אורח חיים בריא

אימוץ בעל חיים נותן לנו סיבה לאמץ אורח חיים בריא, מלבד מזון איכותי ותזונה מאוזנת שלנו יש צורך בפעילות גופנית.

יציאה לטיולים עם הכלב לפחות חצי שעה, פעמיים ביום תורמת רבות לבריאותו של הכלב וגם כמובן לנו, אחרי עוד יום של ישיבה ממושכת במשרד, מבלי לשים לב החבר הפרוותי שלנו הוא גם מאמן הכושר שלנו.

לפני שאתם מאמצים כלב חדש תקחו בחשבון כי אתם גם הולכים להיכנס לכושר!

[]
דילוג לתוכן